تولید کارتن لمینتی مطابق با استاندارد های روز دنیا

کارتن لمینتی

تولید کننده کارتن لمینتی

کالاوست یکی از قدیمی ترین و مجهزترین تولیدکنندگان کارتن لمینتی در سطح کشور می باشد. این شرکت با هدف بهبود کیفیت و کاهش زمان تولید و همچنین حذف واسطه ها و کاهش هزینه های جابجایی، اقدام به جمع آوری کلیه ماشین آلات مورد نیاز در این صنعت نموده است و لذا کلیه خدمات از قبیل خدمات پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ همگی در این مجموعه در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

تولید کارتن لمینتی با توجه به حساسیت کار از نظر طراحی و چاپ و همچنین کیفیت تولید کارتن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به سبب مورد استفاده آن که اکثرا جهت بسته بندی کالاهای لوکس و صادراتی می باشد باید به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت تولیدگردد. لذا واحد کنترل کیفیت این شرکت سخت گیری ویژه ای به خرج داده تا محصول خروجی از کارخانه دارای کوچگترین نقصی نباشد.

خدمات پیش از چاپ

این خدمات شامل :

  1. خدمات طراحی اعم از طراحی طرح چاپی و همچنین طراحی خط تیغ کارتن لمینتی .
  2. خدمات لیتوگرافی که توسط دستگاه لیتوگرافی پلیت ستر موجود در این مجموعه که بزرگترین و جدیدترین دستکاه پلیت ستر حال حاضر ایران می باشد صورت می پذیرد.

خدمات چاپ

چاپ افست :

این مجموعه دارای بزرگترین دستگاه چاپ افست پنج رنگ کشور می باشد که قادر به چاپ پستر در ابعاد دوازده ورقی (120*160 سانتی متر) بوده و از نظر کیفیت چاپ بی رقیب است.

خدمات پس از چاپ

سلفون کشی
دستگاه سلفون کشی عرض 160 سانتی متر .
تحویل سه روزه کارتن لمینتی

کارتن لمینتی

کارتن لمینتی

کارتن لمینتی

لیتوگرافی

کارتن لمینتی

چاپ

کارتن لمینتی

سلفون کشی

کارتن لمینتی

لمینت

کارتن لمینتی

دایکات

کارتن لمینتی

لب چسب

کارتن لمینتی چیست ؟

به نوعی از کارتن که طی فرآیند لمینت کردن (چسباندن) ورق مقوا (عمدتا پشت طوسی یا گلاسه) که طرح مورد نظر توسط دستگاه چاپ افست روی آن چاپ شده و در صورت لزوم عملیات سلفون کشی (مات یا براق) روی آن انجام شده است روی ورق کارتن (سینگل ، سه لا یا پنج لا) لمینت یا چسبانده می شود، کارتن لمینتی گفته می شود که پس از انجام مراحل ذکر شده عملیات تکمیلی شامل دایکات ، لب چسب یا منگنه روی آن اعمال شده و کارتن نهایی تولید می گردد.

یکی از مزیتهای عمده جعبه لمینتی نسبت به کارتن معمولی کیفیت بالای چاپ آن می باشد. زیرا بر خلاف کارتن های معمولی که فرآیند چاپ توسط ماشین فلکسو انجام میشود و مستقیما روی ورق  کارتن چاپ صورت می پذیرد، در فرآیند تولید جعبه لمینتی ، طرح مورد نظر روی مقوا و توسط ماشین چاپ افست انجام می گردد که به مراتب دارای کیفیت بالاتر هم از نظر کیفیت چاپ و هم از نظر کیفیت و شفافیت سطح چاپ (مقوا) می باشد.

جعبه صادراتی

جعبه کالاهای صادراتی و لوکس اکثرا لمینتی بوده زیرا کارتن صادراتی باید از نظر زیبایی و کیفیت در حد بالا و قابل قبولی باشد و استحکام بیشتری داشته باشد.

 

منبع :

کارتن لمینتی | کالاوست